Reklama
Stavební firma Stamp Náchod jde do konkurzu

Stavební firma Stamp Náchod jde do konkurzu

13. 4. 2011

Krajský soud v Hradci Králové v pondělí prohlásil konkurz na stavební firmu Stamp z Náchoda. Podnik má 30 zaměstnanců. Jeho závazky vůči 192 věřitelům činí 40,6 miliónu korun. Hodnota majetku firmy, včetně pohledávek, je 38 miliónů korun. Insolvenčním správcem soud jmenoval Víta Bioleka z Hradce Králové. ČTK to zjistila z insolvenčního rejstříku.


Návrh na insolvenci soudu podal v březnu jeden ze zaměstnanců, kterému firma od loňského září dlužila mzdy a odstupné. Následně se do insolvence přihlásila i sama firma. Její jednatel a vlastník Přemek Jirka v podání soudu uvedl, že firma je předlužená a v platební neschopnosti.
Firma Stamp vznikla v roce 1991. V minulosti stavěla například zastřešení zimního stadionu ve Vrchlabí, obchodní dům Kaufland v Náchodě, sportovní halu v Kopidlně a výrobní a skladový areál ve Vysokově. V roce 2009 měla firma obrat 73 miliónů korun a zisk 37 000 korun a zaměstnávala přes 60 lidí. Do skupiny Stamp podle jejích webových stránek patří také společnost Cihelny Stamp Miskolezy.
zpráva ČTK


Katalog produktů

Komentáře ke článku

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekPřihlášení
Reklama

DŮM A BYT

Hyundai i20: výhodnější, než kdy před tím

MODERNÍ BYT

Konferenční stolek z Anglie se nese na vlně

MŮJ DŮM

Baterie do každé koupelny

STAVBA WEB.CZ

Rekonstrukce auly Masarykovy univerzity na právnické fakultě

 

Redakční systém WebRedakce
NETservis s.r.o. © 2014

© Business Media, s. r. o., 2007–2010
Mapa webu   XML Sitemap  RSS kanál